Adwokat Szczecin Piotr Salitra
Rozwód Szczecin

Adwokat


ADWOKAT SZCZECIN

Adwokat Piotr Salitra

W roku 2001 ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z wynikiem ogólnym bardzo dobrym. Po odbyciu aplikacji zostałem wpisany w dniu 19 lipca 2006 roku na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie, następnie uzyskałem wpis na listę Szczecińskiej Izby adwokackiej w Szczecinie i z dniem 1 grudnia 2006 r. rozpocząłem wykonywanie zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej.

Posiadam również doświadczenie zawodowe w administracji państwowej (Urząd Celny w Szczecinie, Urząd Regulacji Energetyki z siedzibą w Warszawie). Byłem również w swojej karierze zawodowej członkiem rady nadzorczych z ramienia Ministra Skarbu Państwa w Stoczni Szczecińskiej „Gryfia” S.A. Prowadziłem m. in. obsługę jednostek organizacyjnych mediów publicznych, jak również spółek związanych z szeroko pojętą branżą morską.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym (m.in. rozwód, separacja, alimenty) prawie karnym, jak również zagadnieniach z zakresu praw autorskich i prawach pokrewnych oraz w prawie medycznym.

Sprawy rodzinne - Adwokat Szczecin